Ustawienia

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z terenu Gminy Kamienna Góra - 2024 r.

logo sanikom

Herb Gminy

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z terenu Gminy Kamienna Góra - 2024 r.

Data odbioru

22.05.2024

Czarnów, Rędziny

23.05.2024

Krzeszów I: ul. Michała Willmanna, ul, Cysterska, ul. Nadrzeczna , ul. Kalwaria, ul. Św. Jadwigi Śląskiej, ul. Sądecka

24.05.2024

Krzeszów II: ul. Opata Bernarda Rosy, ul. Michała Englera, ul. Piotra Brandla, ul. Sportowa, ul. Cicha, ul. Maksymiliana Brokoffa, ul, Betlejemska ,

27.05.2024

Krzeszów III: ul. Księcia Bolka I , ul. Św.

Jana Nepomucena, ul. Zielna, ul. Św. Anny

28.05.2024

Krzeszów IV: ul. Benedyktyńska, ul. Św. Józefa, ul. Osiedle, ul. Loretańska, ul. Baltazara, ul, Melchiora , ul Kacpra , ul. Podklasztorze, ul. Młyńska, ul. Jana Pawła II

29.05.2024

Odpady w danych miejscowościach będą odbierane w godzinach od 600 do 1400.

Zwracamy uwagę, że w trakcie trwania zbiórki wszystkie odpady powinny być wystawione do godziny 600 w dniu przewidzianego odbioru lub w dniu poprzedzającym odbiór, wystawienie po tym terminie będzie skutkowało brakiem odbioru. Odpady powinny być wystawione w sąsiedztwie miejsc do gromadzenia odpadów komunalnych lub utwardzonej publicznej drogi dojazdowej. W innym przypadku odpady nie zostaną odebrane.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych:

- mebli domowych (stoły, szafy, krzesła, sofy, wersalki itp.)

- elementów wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, kołdry itp.)

- mebli ogrodowych (drewnianych i z tworzyw sztucznych).

- sprzętu sportowego (rowery, narty, sanki, itp.)

- dużych odpadów plastikowych (doniczki, wiadra, skrzynki itp.)

- zużyty, kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny (sprzęt audio wizualny, urządzenia gospodarstwa domowego, urządzenia komputerowe, narzędzia elektryczne i elektroniczne)

WAŻNE:

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak deski drewniane, belki, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, opony z samochodów ciężarowych i rolniczych, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, odpady zmieszane. Prosimy o niewystawianie odpadów pochodzących z działalności gospodarczej.

Pliki do pobrania:

Pozostałe

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.