Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z terenu Gminy Kamienna Góra - 2024 r.

 

logo sanikom

Herb Gminy

 

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z terenu Gminy Kamienna Góra - 2024 r.

 

Miejscowość

Data odbioru

Przedwojów

06.05.2024

Raszów, Janiszów

07.05.2024

Dębrznik, Ptaszków

08.05.2024

Czadrów

09.05.2024

Olszyny, Jawiszów

10.05.2024

Lipienica, Dobromyśl, Gorzeszów

13.05.2023

Kochanów, Krzeszówek

14.05.2024

Szarocin

15.05.2024

Nowa Białka, Ogorzelec

20.05.2024

Leszczyniec

21.05.2024

Pisarzowice

22.05.2024

Czarnów, Rędziny

23.05.2024

Krzeszów I: ul. Michała Willmanna, ul, Cysterska, ul. Nadrzeczna , ul. Kalwaria, ul. Św. Jadwigi Śląskiej, ul. Sądecka

 

24.05.2024

Krzeszów II: ul. Opata Bernarda Rosy, ul. Michała Englera, ul. Piotra Brandla, ul. Sportowa, ul. Cicha, ul. Maksymiliana Brokoffa, ul, Betlejemska ,

 

27.05.2024

Krzeszów III: ul. Księcia Bolka I , ul. Św.

Jana Nepomucena, ul. Zielna, ul. Św. Anny

 

28.05.2024

Krzeszów IV: ul. Benedyktyńska, ul. Św. Józefa, ul. Osiedle, ul. Loretańska, ul. Baltazara, ul, Melchiora , ul Kacpra , ul. Podklasztorze, ul. Młyńska, ul. Jana Pawła II

 

 

29.05.2024

Odpady w danych miejscowościach będą odbierane w godzinach od 600 do 1400.

Zwracamy uwagę, że w trakcie trwania zbiórki wszystkie odpady powinny być wystawione do godziny 600 w dniu przewidzianego odbioru lub w dniu poprzedzającym odbiór, wystawienie po tym terminie będzie skutkowało brakiem odbioru. Odpady powinny być wystawione w sąsiedztwie miejsc do gromadzenia odpadów komunalnych lub utwardzonej publicznej drogi dojazdowej. W innym przypadku odpady nie zostaną odebrane.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych:

- mebli domowych (stoły, szafy, krzesła, sofy, wersalki itp.)

- elementów wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, kołdry itp.)

- mebli ogrodowych (drewnianych i z tworzyw sztucznych).

- sprzętu sportowego (rowery, narty, sanki, itp.)

- dużych odpadów plastikowych (doniczki, wiadra, skrzynki itp.)

- zużyty, kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny (sprzęt audio wizualny, urządzenia gospodarstwa domowego, urządzenia komputerowe, narzędzia elektryczne i elektroniczne)

WAŻNE:

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak deski drewniane, belki, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, opony z samochodów ciężarowych i rolniczych, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, odpady zmieszane. Prosimy o niewystawianie odpadów pochodzących z działalności gospodarczej.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.