Strefa LZS Kobiet.

W Lwówku Śląskim został rozegrany finał strefy jeleniogórskiej LZS w piłce siatkowej kobiet . W turnieju zagrało pięć drużyn reprezentujących powiaty kamiennogórski, karkonoski i lwówecki. Powiat kamiennogórski reprezentowały dwie drużyny LKS Pagaz Krzeszów i LKS Bóbr Marciszów . Rozegrano dziesięć meczy, które były wyrównane i emocjonujące. Trzy drużyny zdobyły po 9 punktów, z tym samym stosunkiem setów. O kolejności zdecydowała tzw. mała tabela”. Pierwsze miejsce i tytuł mistrzyń strefy LZS zdobyły siatkarki Pagazu z Krzeszowa. Drugie miejsce zajęła drużyna LZS Lwówek Śląski, a trzecie Sokoliki Janowice Wielkie. Siatkarki z Marciszowa zajęły czwarte miejsce. Katarzyna Trzepak-Balicka z LKS „Pagaz” Krzeszów została uhonorowana statuetką MVP turnieju. W drużynie Pagazu zagrały : Katarzyna Trzepak-Balicka (kapitan), Kinga Skrzydlewska, Natalia Magiera, Paulina Pikus, Aleksandra Banaś, Tatiana Marut oraz Marcelina Maciaszek. Siatkarki Pagazu Krzeszów awansowały do finału wojewódzkiego i zagrają 4 listopada w Ścinawce Średniej. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.