Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ankieta nazw ulic - Pisarzowice.

Uprzejmie informuję, iż zgodnie z decyzją Zebrania Wiejskiego Sołectwa Pisarzowice została podjęta decyzja w sprawie wytyczenia i nadania nazw ulic w/w miejscowości.

Jestem bardzo zadowolony, że miejscowość zajmująca 1360 ha i zamieszkiwana przez 897 mieszkańców, doczeka się wreszcie uporządkowana pod względem administracyjnym.

Wśród najważniejszych korzyści wynikających z wprowadzenia nazw ulic, możemy wymienić:

- łatwiejsze odnalezienie budynku przez służby ratunkowe: pogotowie, straż pożarną, policję i w związku z tym możliwość sprawniejszego ratowania zdrowia, życia i dobytku mieszkańców,
- szybsze znalezienie adresu danego budynku np. przez kuriera, czy listonosza,
 - wprowadzenie ładu związanego z kolejnością numeracji budynków mieszkalnych i działalności gospodarczej,
- możliwość prawidłowego prowadzenia numeracji porządkowej na terenach nowej zabudowy.

 
 Następnym etapem procesu wytyczenia i nadania nazw ulic są konsultacje społeczne z mieszkańcami obszaru, którego sprawa dotyczy i będą one trwały od dziś, czyli od 25 października do 15 listopada 2023 r.  

 Mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje propozycje nazw dla ulic jak również uwagi co do ich przebiegu i długości na ankietach, których wzór jest w załączniku (oraz będą one do pobrania na terenie Zespołu Szkół w Pisarzowicach, CBK w Pisarzowicach i u miejscowego sołtysa). Wypełnione i podpisane ankiety konsultacyjne można przesłać pocztą na adres Urzędu Gminy Kamienna Góra (58-400), Al. Wojska Polskiego 10 lub na adres poczty elektronicznej urzad@gminakg.pl, bądź złożyć osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Kamienna Góra (pokój 201) w godzinach pracy Urzędu od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30. 

 Nazwanie ulic nie jest zabiegiem okresowym, ponawianym i choć istnieje możliwość zmiany nazwy, należy zrobić wszystko, aby na tym etapie wprowadzić nazwy najlepsze i również związane z dziedzictwem lokalnym. Z tego powodu liczę na Państwa liczne uczestnictwo.

 Ważna informacja dla mieszkańców Pisarzowic: zmiany obowiązywały będą po otrzymaniu oficjalnej informacji z Urzędu Gminy Kamienna Góra o przyznaniu nowego adresu! (nadanie nazw ulic odbędzie się stosowną uchwałą Rady Gminy Kamienna Góra).

 

Wójt Gminy Kamienna Góra

 

Patryk Straus

 

Pliki do pobrania:

ankieta nazw ulic Pisarzowice
Format: pdf, 780.99 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.