Gmina Kamienna Góra

Brązowy medal siatkarek Pagaz Krzeszów

W sobotę 14 listopada br., w finałowym turnieju dolnośląskich mistrzostw LZS w Oławie zagrały siatkarki LKS Pagaz Krzeszów. W meczach grupowych wygrały 2:0 z drużyną PZS Żmigród i przegrały 2:0 mecz z faworytkami turnieju GLKS Świdnica. W meczu o trzecie miejsce siatkarki Pagazu pokonały 2:0 drużynę LKS Czarni Rokitki. Reprezentantki naszego powiatu zdobyły tym samym brązowe medale mistrzostw województwa. Finał dolnośląski, po wyrównanym meczu wygrały 2:1 faworytki siatkarki ze Świdnicy. Nasza medalowa drużyna zagrała w składzie: K. Trzepak-Balicka, M. Antoniewska, O. Karska, H. Murawska, K. Ogonowska, A. Owcarz i P. Trzepak.

Z kolei w niedzielę (15.11) zagrali w finale dolnośląskim LZS siatkarze Cystersów Pagaz Krzeszów. W Żmigrodzie trafili w pierwszych meczach na III ligowe drużyny z Lubina i Żmigrodu. Po wyrównanych meczach ulegli obu drużynom po 2:1, zajmując ostatecznie 5-6 miejsce w województwie. Oba turnieje były rozegrane w ramach XXI Dolnośląskich Igrzysk LZS.

Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS składa podziękowania Zarządowi Powiatu Kamiennogórskiego i Wójtowi Gminy Kamienna Góra za współfinansowanie wyjazdu siatkarskich drużyn na dolnośląskie finały.

Galeria zdjęć

125463765_3251727754955690_7503144378443462028_n-1 125543267_895313750872653_802168106266236054_n 125513691_2805983166323148_863748064163836425_n 125504101_654834342066029_7843941884450427469_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności