Gmina Kamienna Góra

Ciepłe mieszkanie- informacje aktualizacja 31.07.2023 r.

Gmina Kamienna Góra realizuje przedsięwzięcie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu „Ciepłe Mieszkanie”.
Gmina Kamienna Góra przeprowadziła dotychczas dwa nabory w ramach tego działania. Kolejny nabór dla mieszkańców został już ogłoszony. Wnioski można składać od  24.07.2023r.  do 31.08.2023r. lub do wyczerpania środków. 
W ramach programu „Ciepłe Mieszkanie” w Gminie Kamienna Góra :
    1) Złożono 4 wnioski o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych
    2) Brak zrealizowanych przedsięwzięć przez Beneficjentów końcowych – zgodnie z umową Beneficjent na realizację inwestycji ma 12 miesięcy od dnia podpisania umowy o dofinansowanie z Gminą
    3) Brak wypłaconych dofinansowań Beneficjentom końcowym – wypłata dla Beneficjenta końcowego nastąpi w momencie zakończenia inwestycji oraz rozliczenia Gminy z Wojewódzki Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Dane liczbowe wymienione w pkt. 1,2,3 są stanem na dzień 31.07.2023r. i będą aktualizowane raz w miesiącu. 
Po wszelkie informacje dotyczące Programu „Ciepłe Mieszkanie” zapraszamy do punktu konsultacyjno – informacyjnego w Inkubatorze Przedsiębiorczości Gminy Kamienna Góra, Czadrów 26, tel. 75 613 99 99.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności