Gmina Kamienna Góra

Ciepłe mieszkanie- informacje.

Gmina Kamienna Góra realizuje przedsięwzięcie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu „Ciepłe Mieszkanie”.

 

Gmina Kamienna Góra przeprowadziła dotychczas dwa nabory w ramach tego działania. Kolejny nabór dla mieszkańców zostanie ogłoszony 24.07.2023r. i potrwa do 31.08.2023r. lub do wyczerpania środków.

 

W ramach programu „Ciepłe Mieszkanie” w Gminie Kamienna Góra :

1. Złożono 4 wnioski o dofinansowanie przez Beneficjentów końcowych.

2. Brak zrealizowanych przedsięwzięć przez Beneficjentów końcowych – zgodnie z umową Beneficjent na realizację inwestycji ma 12 miesięcy od dnia podpisania umowy o dofinansowanie z Gminą.

3. Brak wypłaconych dofinansowań Beneficjentom końcowym – wypłata dla Beneficjenta końcowego nastąpi w momencie zakończenia inwestycji oraz rozliczenia Gminy z Wojewódzki Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Dane liczbowe wymienione w pkt. 1, 2, 3 są stanem na dzień 30.06.2023r. i będą aktualizowane raz w miesiącu.

 

Po wszelkie informacje dotyczące Programu „Ciepłe Mieszkanie” zapraszamy do punktu konsultacyjno – informacyjnego w Inkubatorze Przedsiębiorczości Gminy Kamienna Góra, Czadrów 26, tel. 75 613 99 99.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności