Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

INFORMACJA O BAZACH ŚRODOWISKOWYCH

Herb gminy  Ekoportal - publicznie dostępny wykaz danych oraz Baza OOŚ - baza danych o ocenach oddziaływania na środowisko.

 

 

 

 

Zgodnie z art. 21 oraz art. 22 ustawy dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocen oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 283) WÓJT GMINY KAMIENNA GÓRA jest obowiązany do zamieszczania danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku w Publicznie dostępnych wykazach.

GMINA KAMIENNA GÓRA prowadzi Publicznie dostępny wykaz, udostępniany organom administracji publicznej nieodpłatnie przez Ministerstwo Klimatu. Link do wykazów, pod którym dostępne są karty informacyjne o dokumentach środowiskowych znajduje się pod adresem:

 

• wykaz.ekoportal.pl

oraz

• w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kamienna Góra, w zakładce Informacje Publiczne, Ochrona Środowiska, Publicznie dostępny wykaz danych:

https://bip.gminakamiennagora.pl/index.php?gid=839e1c4341496db0e44b3ebbd44bf743&lpos=3_4&rpos=-1_-1#menuscroll

 

Zgodnie z art. 128 oraz art. 129 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocen oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 283) oraz Rozporządzeniu Ministra Ochrony Środowiska z dnia 17 kwietnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu informacji o prowadzonych ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko. (Dz. U. z 2012 r., poz. 529) WÓJT GMINY KAMIENNA GÓRA jest obowiązany do wprowadzania i aktualizacji danych w bazie danych o ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko prowadzonej przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska. Baza danych o ocenach oddziaływania na środowisko oraz strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko jest systemem informatycznym, służącym do zbierania, przetwarzania i udostępniania informacji o postępowaniach w zakresie:

 

a) strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko,

b) ocenach oddziaływania na środowisko dla planowanych przedsięwzięć, z uwzględnieniem ponownej oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko,

c) ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na obszar Natura 2000.

 

Link do ww. Bazy znajduje się pod adresem:

 

• Baza danych OOŚ

oraz

• w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kamienna Góra, w zakładce Informacje Publiczne, Ochrona Środowiska, Baza danych o ocenach oddziaływania na środowisko:

https://bip.gminakamiennagora.pl/index.php?gid=9ab1853693fc813590d96717fd4beb5b&lpos=3_4&rpos=-1_-1#menuscroll

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.