Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Informacja o zakresie wymaganych informacji do inwentaryzacji źródeł ciepła.

Krajowa Izba Kominiarzy, informuje  iż w ramach obowiązujących  zapisów  Prawa Budowlanego - Dz.U. 2023. poz. 682. z dnia 14.04.2023 art. 62a ust. 5 i 6,  w najbliższym czasie uruchomiony zostanie  system  teleinformatyczny, którego  częścią  będą okresowe kontrole  przewodów  kominowych  wraz  ze  sporządzeniem  cyfrowych  protokołów pokontrolnych.  Z  uwagi  na  powyższe,  ulegnie  rozszerzeniu  zakres  czynności wykonywanych  przez  Mistrzów  Kominiarskich,  między  innymi o  inwentaryzację źródeł ciepła w kontrolowanych budynkach. Zapewnienie odpowiedniego poziomu świadczonych usług,  prócz  większego  nakładu  pracy  Kominiarzy,  wymagać  będzie uzyskania  od Zarządców i Administratorów określonego zasobu informacji i danych o charakterze technicznym budynków, niedostępnych dla służby kominiarskiej.
Z uwagi na powyższe przystąpienie do okresowej kontroli przewodów kominowych wymagać będzie  wiedzy,  określonej  w  poniższych  zagadnieniach,  którą  należy  przekazać  Mistrzom Kominiarskim:

Pełna treść w załącznikach.

Pliki do pobrania:

CEEB_-_ZONE_-_MZ_11.pdf
Format: pdf, 68.71 kB
komunikat_prezesa_2023_-2024_1.pdf
Format: pdf, 453.17 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.