Gmina Kamienna Góra

Etap powiatowy XXVIII Dolnoślaskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik"

W poniedziałek 17 marca 2025roku w kamiennogórskim Centrum Kultury odbył się powiatowy etap XXVIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".
 
Gminę Kamienna Góra reprezentowali uczniowie w niżej wymienionych kategoriach wiekowych:
 
 
młodsi (klasy: IV, V,VI)
 
Angelika Moryson – Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
 
Lena Duda – Szkoła Podstawowa w Szarocinie
 
Estera Zwolenik – Zespół Szkół w Pisarzowicach
 
starsi (klasy: VII i VIII)
 
Klaudia Bocian – Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
 
Jonasz Kołodziej – Zespół Szkół w Pisarzowicach
 
Nel Kusztal – Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
 
Hubert Trela – Zespół Szkół w Pisarzowicach
 
 
Pełne emocji i pasji występy uczniów oceniało jury w składzie :
 
Anna Ludwicka - Mania (przewodnicząca komisji) oraz Robert Mania.
 
 
Spośród wyżej wymienionych uczniów wyróżnienia otrzymali:
 
Lena Duda
 
Jonasz Kołodziej
 
Klaudia Bocian
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy i doceniamy ogrom ciężkiej pracy, jaką włożyli w zaprezentowanie swoich występów – życzymy samych recytatorskich sukcesów !
 
 
 
Źródło: relacjeregionalne.pl i Centrum Kultury w Kamiennej Górze

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności