Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Majówka pod hasłem: "Chrońmy Powietrze" w Pisarzowicach.

Zdjęcie do Majówka pod hasłem: "Chrońmy Powietrze" w Pisarzowicach.

W dniu 3 maja na boisku sportowym w Pisarzowicach odbyła się majówka pod hasłem: „Chrońmy Powietrze”. Z okazji przypadającego w tym dniu święta i dnia wolnego od pracy na piknik rodzinny w Pisarzowicach zostały zaproszone wszystkie dzieci wraz z rodzicami.

W trakcie majówki odbyły się m.in.: zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, zawody piłkarskie oraz konkursy i warsztaty ekologiczne (kolorowanie kolorowanek, rozwiązywanie rebusów itp.).

Wszystkie wymienione aktywności były związane z zagadnieniami ekologicznymi, jak dbać o czyste powietrze i chronić się przed smogiem. Największym zainteresowaniem cieszyły się eko-zadania.

Po odgadnięciu prawidłowej odpowiedzi lub wykonaniu wskazanej czynności, dzieci otrzymywały eko-gadżety: odblaski, drewniane ołówki, balony, drewniane linijki, drewniane jojo, notesy.

Celem festynu było: pobudzenie wyobraźni, rozwijanie zdolności manualnych oraz poszerzenie wiedzy o powietrzu atmosferycznym oraz promocja ekologiczna.

Pierwszy taki piknik ph. "Chrońmy Powietrze" zakończył się ogromnym sukcesem. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które wiedzą jak ważna w naszej codzienności jest ekologia i dbanie o środowisko.

Wydarzenie zostało zrealizowane przez sołtysa wsi Pisarzowice, przy wsparciu Gminy Kamienna Góra oraz Jeleniogórskiej Kopalni Surowców Mineralnych Lipiński Sp.J.

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu!

Fotorelacja z wydarzenia w galerii zdjęć.

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.