Ustawienia

Rozstrzygnięty konkurs dla NGO.

W dniu 17 maja 2021 r., Wójt Gminy Kamienna Góra rozstrzygnął otwarty konkurs ofert ogłoszony w dniu 8 kwietnia br., i przyznał dotacje dla organizacji pozarządowych na realizację zadań przedstawionych w złożonych ofertach. Konkurs obejmował zadania w zakresie:

1) turystyki, krajoznawstwa i aktywnego wypoczynku,

2) ratownictwa i ochrony ludności,

3) działalności charytatywnej na rzecz osób najuboższych.

Łącznie organizacje pozarządowe złożyły 7 ofert, z których wszystkie uzyskały wsparcie w formie dotacji celowej, choć w niektórych przypadkach jest ono niższe od kwoty wnioskowanych. Szczegółowe wyniki oceny złożonych ofert i wysokość przyznanych dotacji przedstawia poniższy załącznik.

Pliki do pobrania:

Informacja o wyborze najkorzystniejszych ofert.
Format: pdf, 207.32 kB

Pozostałe

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.