Ważne nowe obwody do głosowania i siedziby tych obwodów.

Przypominamy, iż zgodnie z Postanowieniem nr 63/2023 Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze I z dnia 26 maja 2023 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Kamienna Góra na stałe obwody głosowania powstały na naszym terenie nowe obwody do głosowania oraz ich siedziby zgodnie z niżej wymienioną tabelą:

miejscowość

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

Dębrznik

Sołectwo Dębrznik

Świetlica wiejska – Dębrznik 34A

Janiszów

Sołectwo Janiszów

Świetlica wiejska - Janiszów 13

Jawiszów

Sołectwo Jawiszów

Świetlica wiejska – Jawiszów 13 – obiekt dostosowany do osób niepełnosprawnych

Ogorzelec

Sołectwo Ogorzelec

Świetlica wiejska – Ogorzelec 39A

Olszyny

Sołectwo Olszyny

Świetlica wiejska, Olszyny 94 – obiekt dostosowany do osób niepełnosprawnych

Raszów

Sołectwo Raszów

Świetlica wiejska – Raszów 91 – obiekt dostosowany do osób niepełnosprawnych

Szarocin

Sołectwo Szarocin, wieś Nowa Białka

Świetlica wiejska – Szarocin 110

 

W związku z tym mieszkańcy w/w miejscowości (uprawnieni do głosowania) powinni głosować w lokalach wyborczych zgodnie z powyższym wykazem.

 

 

Z poważaniem

Sekretarz Gminy Kamienna Góra

Arkadiusz Wileński

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.