Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży na rzecz użytkownika wieczystego.

Kamienna Góra, dnia 21.06.2024 r.

KROŚ.6840.25.2024

WYKAZ

NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONEJ DO SPRZEDAŻY NA RZECZ UŻYTKOWNIKA WIECZYSTEGO

Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity z 2024 r., poz. 609 ze zm.), art. 25 ust.1, art. 35 ust. 1 i 2, art. 198 g oraz art. 198h, ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity z 2023, poz. 2029 ze zm.) - Wójt Gminy Kamienna Góra podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży :

1. Przeznacza się do sprzedaży niżej wymienioną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem pawilonu handlowego (stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności) z gminnego zasobu nieruchomości:

Lp.

Nr ewidencyjny działek

Pow. w ha

Położenie działek

Nr księgi wieczystej gruntowej

Przeznaczenie

Cena nieruchomości

1

621/2

0,0474

Pisarzowice

JG1K/00012120/3

(księga wieczysta wolna jest od wpisów i obciążeń)

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Kamienna Góra

U- Tereny usług

Działka zabudowana budynkiem pawilonu handlowego stanowiącego odrębny przedmiot własności

21 500,00 zł

 

 

2. Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity z 2023, poz. 2029 ze zm.), winny złożyć wnioski o jej nabycie w terminie do 05.08.2024 r.

3. Sprzedaż nieruchomości nastąpi w związku z żądaniem jej sprzedaży o którym mowa w art. 198 g ust. 1 ustawy o gospodarce nieruchomościami , na rzecz użytkownika wieczystego.

Niniejszy wykaz podany zostanie do publicznej wiadomości na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń :

- Urzędu Gminy Kamienna Góra,

- w sposób zwyczajowo przyjęty we wsi : Pisarzowice.

Ponadto informacja o wywieszeniu niniejszego wykazu zostanie zamieszczona na stronie internetowej (wpisanej do rejestru czasopism) – https:\\www.powiatowa.info, oraz na stronie internetowej Gminy Kamienna Góra : https:\\www.gminakamiennagora.pl

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.