Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zakończenie inwestycji "Budowa obiektu świetlicy wiejskiej z remizą straży pożarnej w Ptaszkowie w formule «zaprojektuj i wybuduj»"

Zakończyła się realizacja inwestycji pn. "Budowa obiektu świetlicy wiejskiej z remizą straży pożarnej w Ptaszkowie w formule «zaprojektuj i wybuduj»", w ramach której w Ptaszkowie wykonano nowoczesny budynek użyteczności publicznej pełniący funkcję remizy miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i świetlicy wiejskiej dla ogółu mieszkańców.

Inwestycję zrealizowano w ramach projektu „Budowa obiektu świetlicy wiejskiej z remizą straży pożarnej w Ptaszkowie, promującego nowoczesne rozwiązania w zakresie oszczędności energii i wykorzystania odnawialnych źródeł energii”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, za pośrednictwem ZIT Aglomeracji Wałbrzyskiej, Działanie 3.4 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym, Poddziałanie 3.3.4 Efektywność energetyczna w budynkach użyteczności publicznej i sektorze mieszkaniowym Schemat C: Projekty demonstracyjne – publiczne inwestycje w zakresie budownictwa o znacznie podwyższonych parametrach charakterystyki energetycznej w budynkach użyteczności publicznej.

Cele projektu:
1)
Poprawa jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców gminy Kamienna Góra, poprzez budowę i oddanie do użytkowania nowoczesnego i proekologicznego obiektu użyteczności publicznej, pełniącego funkcję świetlicy wiejskiej ogniskującej aktywność społeczną mieszkańców oraz funkcję remizy dla jednostki straży pożarnej koncentrującej się na działaniach ratowniczo-gaśniczych, a także prowadzącej młodzieżowe drużyny pożarnicze (działalność wychowawcza i edukacyjna).
2) Ograniczanie zużycia energii i emisji szkodliwych substancji poprzez wspieranie ekologicznych rozwiązań w budownictwie i promowanie wśród mieszkańców powiatu kamiennogórskiego, nowoczesnych technologii sprzyjających oszczędnościom energii i wykorzystaniu OZE.

Wykonawca inwestycji:
ENERGOBEST Sieci i Instalacje Energetyczne Artur Migacz 
58-535 Miłków, ul. Widokowa 2

Okres realizacji projektu:
od dnia 4 grudnia 2019 r., do 31 stycznia 2023 r.

Ostateczna wartość projektu:
3.741.356,33 złote brutto, w tym dofinansowanie ze środków UE: 1.353.520,48 złotych


FE_PR-DS-UE_EFFR-poziom-PL-kolor 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.