Gmina Kamienna Góra
Powróć do: strona główna

O gminie

Szanowni Państwo!

Witamy na stronie internetowej gminy wiejskiej Kamienna Góra. Mamy nadzieję, że serwis ten przyczyni się do popularyzacji naszej gminy, poznania jej atrakcji i niewątpliwych walorów, a mieszkańcom gminy ułatwi dotarcie do informacji ważnych z punktu widzenia lokalnej społeczności.

Na stronie znajdziecie Państwo aktualności jak i wiele ciekawych, ogólnych informacji o gminie. Staraliśmy się zamieścić tutaj informacje możliwie wszechstronnie prezentujące zarówno współczesne oblicze gminy, jak też jej historię. W odpowiednich działach można też odnaleźć bieżące tematy lokalne oraz praktyczne informacje, które ułatwią kontakt z urzędem gminy i załatwienie niezbędnych spraw.

Udostępniamy też tutaj możliwość wirtualnego spaceru z nadzieją, że zachęci on Państwa do odwiedzenia nas. Chętnie powitamy turystów, inwestorów, oraz osoby, które chciałyby się u nas osiedlić. Zachęcamy także do kontaktów gospodarczych i handlowych z działającymi tutaj przedsiębiorcami, a także do inwestowania na terenie naszej gminy. Gmina Kamienna Góra to miejsce, gdzie dobrze powinni się czuć ludzie z inicjatywą i pełni entuzjazmu. Znajdą tu bowiem życzliwych sąsiadów, partnerów i klientów.

Wszystkich zapraszamy gorąco i jednocześnie zapewniamy, że będą się Państwo tu czuli jak najlepiej. Miłośnikom wypoczynku na świeżym powietrzu gmina oferuje różne ciekawe atrakcje i możliwości spędzania czasu - szlaki piesze, rowerowe i konne prowadzące przez naszą okolicę.

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących funkcjonowania urzędu gminy czy spraw ważnych, dotyczących naszej gminy. W miarę posiadanej wiedzy, postaramy się odpowiadać na Państwa pytania.

Mamy nadzieję, że przedstawione tutaj informacje i ciekawe zdjęcia wzbudzą Państwa zainteresowanie i zachęcą do kolejnych odwiedzin.