Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Kamienna Góra z dnia 5 lutego 2024 r.

OBWIESZCZENIE

Wójta Gminy Kamienna Góra

z dnia 5 lutego 2024 r.

o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie na obszarze Gminy Kamienna Góra, urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych, oraz podania tych miejsc do publicznej wiadomości

Na podstawie art. 114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz.U. z 2023 r., poz. 2408) w związku z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (Dz.U. z 2024 r., poz. 109) Wójt Gminy Kamienna Góra, informuje iż:

§ 1. Na czas trwania kampanii wyborczej związanej z wyborami Wójta Gminy Kamienna Góra, do Rady Gminy Kamienna Góra, Rady Powiatu Kamiennogórskiego oraz Sejmiku Województwa Dolnośląskiego podaję wykaz miejsc na terenie Gminy Kamienna Góra przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wyborczych komitetów wyborczych:

 

I. Słupy ogłoszeniowe w sołectwach:

II. Tablice ogłoszeń w sołectwach:

1. Czadrów

2. Dębrznik

3. Dobromyśl

4. Gorzeszów

5. Janiszów

6. Jawiszów

7. Kochanów

8. Krzeszów

9. Ogorzelec

10. Olszyny

11. Pisarzowice

12. Przedwojów

13. Ptaszków

14. Raszów

15. Rędziny

16. Leszczyniec

17. Szarocin

1. Dębrznik

2. Ptaszków

3. Czadrów

4. Przedwojów

5. Kochanów

6. Leszczyniec

7. Pisarzowice

8. Gorzeszów

9. Olszyny

10. Janiszów

11. Szarocin

12. Rędziny

13. Raszów

14. Jawiszów

15. Krzeszów

16. Dobromyśl

17. Lipienica

18. Ogorzelec

19. Krzeszówek

20. Czarnów

§ 2. Zabrania się zaklejania nekrologów oraz obwieszczeń wyborczych przez plakaty wyborcze komitetów wyborczych.

§ 3. Plakaty i hasła wyborcze należy umieszczać w taki sposób, aby można je było usunąć bez powodowania szkód.

§ 4. Plakaty i hasła wyborcze nieusunięte przez zobowiązanych do tego pełnomocników wyborczych w terminie 30 dni po dniu wyborów zostaną usunięte na koszt obowiązanych.

§ 5. Obwieszczenie podlega podaniu do publicznej wiadomości w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, a także poprzez zamieszczenie jego treści w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kamienna Góra.

 

 

Wójt Gminy Kamienna Góra

(-) Patryk Straus

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.