Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Kamienna Góra z dnia 6 lutego 2024 roku

O B W I E S Z C Z E N I E

Wójta Gminy Kamienna Góra

z dnia 6 lutego 2024 roku

 

Na podstawie art. 422 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r., poz. 2408) Wójt Gminy Kamienna Góra podaje do publicznej wiadomości informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Kamiennej Górze w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.:

Numer okręgu wyborczego

Granice okręgu wyborczego

Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym

1

Leszczyniec

1

2

Ogorzelec

1

3

Nowa Białka, Szarocin

1

4

Czarnów, Rędziny, Pisarzowice: 76, 78, 84, 84A, 89, 91-126, 128-132, 133C, 134-136, 138-144, 145-150, 153, 163, 164, 164A, 167-169, 191A, 191 B, 200, 205

1

5

Pisarzowice: 1-75, 77, 79-83, 85-88, 90, 151, 152, 154-162, 165, 166, 166A, 170-179, 180-182, 185, 187, 189 -190, 194 206-211, 230, 252

1

6

Raszów

1

7

Janiszów

1

8

Przedwojów

1

9

Dębrznik, Ptaszków

1

10

Jawiszów, Olszyny

1

11

Krzeszów ulice: św. Anny, Benedyktyńska, Cicha, Cysterska, Nadrzeczna, św. Jana Nepomucena, Sportowa, Zielna

1

12

Krzeszów ulice: Baltazara, Betlejemska, Maksymiliana Brokoffa, św. Józefa, Kacpra, Kalwaria, Księcia Bolka I, Loretańska, Melchiora, Oliwna, Osiedle, Plac Jana Pawła II, Michała Willmanna

1

13

Lipienica, Krzeszów ulice: Piotra Brandla, Michała Englera, św. Jadwigi Śląskiej, Młyńska, Opata Bernarda Rosy, Podklasztorze, Sądecka

1

14

Dobromyśl, Gorzeszów, Kochanów, Krzeszówek

1

15

Czadrów

1

Siedziba Gminnej Komisji Wyborczej w Kamiennej Górze mieści się w Urzędzie Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10, 58-400 Kamienna Góra.

 

 

Wójt Gminy Kamienna Góra

/-/ Patryk Straus

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.