Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zaproszenie na spotkania konsultacyjne projektu aktualizacji Programu działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu wraz z prognozą oddziaływania na środo

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczynającymi się konsultacjami społecznymi projektu aktualizacji Programu działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko opracowanego w ramach realizacji zamówienia „Przeglądu i projektu aktualizacji Programu działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobieganie dalszemu zanieczyszczeniu”, w imieniu Ministerstwa Infrastruktury serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach konsultacyjnych oraz konferencji podsumowującej prowadzone konsultacje.

W ramach zagadnień poruszanych na spotkaniach uwzględnione zostaną m.in. dwie kluczowe zmiany w projekcie aktualizacji Programu działań – elastyczny termin nawożenia oraz zmiany w sposobie obliczania dawek nawozów. Zostaną także przedstawione informacje dotyczące zakresu projektu aktualizacji Programu działań oraz jego zmian, a także wyniki oceny oddziaływania na środowisko ujęte w Prognozie oddziaływania na środowisko.

W celu zapewnienia Państwu możliwości udziału w planowanych spotkaniach tematycznych, dla każdego z tematów proponowane jest przeprowadzenie spotkań w dwóch terminach do wyboru:

Terminy spotkań:

 

12.07.2022 r. godzina 10.00 – temat spotkania - Elastyczny termin nawożenia – Rejestracja

14.07.2022 r. godzina 10.00 – temat spotkania - Obliczenia dawek nawozów - Rejestracja

19.07.2022 r. godzina 10.00 – temat spotkania - Elastyczny termin nawożenia - Rejestracja

21.07.2022 r. godzina 10.00 – temat spotkania - Obliczenia dawek nawozów - Rejestracja

27.07.2022 r. godzina 10.00 – temat spotkania – Podsumowanie konsultacji społecznych – Rejestracja.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Spotkania odbywać się będą w formule online po wcześniejszej rejestracji (dla każdego ze spotkań przygotowano dedykowany, oddzielny link, dostępny powyżej).

Ramowa agenda spotkań:

10:00 - Otwarcie spotkania

10:10 - Program działań oraz jego zmiany

10:40 - Temat spotkania (elastyczny termin nawożenia/ obliczanie dawek nawozów)

11:25 - Przerwa

11:35 - Wnioski z oceny oddziaływania wynikające z Prognozy

12:20 - Sesja pytań i odpowiedzi

12:50 – Zakończenie spotkania

 

Informacja o projekcie aktualizacji Programu działań oraz prowadzonych w dniach 11.07 - 1.08.2022 r. konsultacjach społecznych, zostanie opublikowana niebawem na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury.
Serdecznie zapraszamy do udziału!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.