Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Walne zebranie i pożegnanie Prezesa LKS Pagaz Krzeszów.

W Krzeszowie (25.03.2024 r.) na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym LKS Pagaz Krzeszów pożegnano Prezesa Jana Górkę. Pan Jan pełnił obowiązki Prezesa Klubu od 1978 r., przez prawie 46 lat. Obecnie mając 94 lata nadal jest w dobrej formie i pozostanie Honorowym Prezesem klubu. Na zebraniu byli zaproszeni goście : Małgorzata Buszkiewicz (z-ca Wójta Gminy Kamienna Góra), Kamil Wieliczko ( Dyrektor Biura Podokręgu DZPN w Jeleniej Górze), Bogdan Pazgan (Prezes PSB Pagaz) oraz Kazimierz Ogorzałek (radny gminy i sołtys Krzeszowa). Na wniosek zarządu klubu Jan Górka otrzymał Złotą Odznakę Honorową PZPN najwyższe odznaczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Natomiast Bogdan Pazgan, były piłkarz i członek zarządu klubu, a obecnie sponsor tytularny otrzymała Złotą Odznakę Honorową Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu. Odznaczenia wręczali Małgorzata Buszkiewicz i Kamil Wieliczko. Ustępujący zarząd złożył sprawozdanie z działalności w okresie kończącej się kadencji i po dyskusji otrzymał absolutorium. Członkowie zarządu, v-ce prezes Zbigniew Bednarek, sekretarz Mariusz Matusik i wieloletni trener Janusz Stefański otrzymali z rąk Małgorzaty Buszkiewicz i Dyrektora Kamila Wieliczko Srebrne Odznaki Honorowe DZPN we Wrocławiu. Po dyskusji o planach i zadaniach klubu na kolejne lata odbyły się wybory nowego zarządu. Obowiązki prezesa LKS Pagaz Krzeszów będzie pełnił przez najbliższe lata Aleksander Zając z Krzeszowa. Wspierać go będą Zbigniew Bednarek v-ce prezes, Mariusz Matusik sekretarz , Andrzej Berdechowski skarbnik oraz reprezentujący piłkarzy Aleksander Wąż i kapitan drużyny Dawid Pazgan.

Galeria zdjęć

Prezes Górka Zarząd odzn. ZOH Bogdan
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.