Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wyposażenie obiektu świetlicy wiejskiej w Kochanowie w mikroinstalację fotowoltaicznąHerb Dolnego Śląska

Herb Dolnego Śląska

 

Logo Odnowa wsi.Gmina Kamienna Góra zrealizowała projekt pn.: „Wyposażenie obiektu świetlicy wiejskiej w Kochanowie w mikroinstalację fotowoltaiczną”

Cel projektu: Poprawa warunków funkcjonowania obiektu świetlicy wiejskiej i jakości życia mieszkańców wsi Kochanów poprzez wyposażenie świetlicy w źródło energii odnawialnej, obniżenie kosztów utrzymania świetlicy oraz poprawę jakości powietrza.

Zakres rzeczowy inwestycji: wykonanie na budynku świetlicy wiejskiej w Kochanowie mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy całkowitej 17,42 kWp, obejmujące swoim zakresem montaż konstrukcji wsporczej, modułów fotowoltaicznych, inwertera, rozdzielnic DC / AC z zabezpieczeniami, okablowania, przyłączenie mikroinstalacji do istniejącej tablicy rozdzielczej budynku.

Okres realizacji projektu: od 13.06.2023 do 30.09.2023 r.

Wartość projektu: 84 700,00 PLN

Kwota przyznanej pomocy: 40 000,00 PLN

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach inicjatywy „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.