Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I ELEKTROODPADÓW W GMINIE KAMIENNA GÓRA

Urząd Gminy Kamienna Góra organizuje tzw. „wystawkę” tj. zbiórkę następujących odpadów z terenu nieruchomości:

 

- mebli domowych (stoły, szafy, krzesła, sofy, wersalki itp.),
- elementów wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, kołdry itp.),
- mebli ogrodowych (drewnianych i z tworzyw sztucznych),
- opon (wyłącznie z samochodów osobowych),
- sprzętu sportowego (rowery, narty, sanki, gry itp.),
- zabawek dużych rozmiarów,
- dużych odpadów plastikowych (doniczki, wiadra, skrzynki itp.),
- zużyty, kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny (sprzęt audio wizualny, urządzenia gospodarstwa domowego, urządzenia komputerowe, narzędzia elektryczne i elektroniczne),
- i innych tym podobnych przedmiotów.

 

ODBIÓR ODBĘDZIE SIĘ WEDŁUG NASTĘPUJĄCEGO TERMINARZA:

05.06.2023 r. - PRZEDWOJÓW

06.06.2023 r. - RASZÓW, JANISZÓW

07.06.2023 r. - DĘBRZNIK, PTASZKÓW

09.06.2023 r. - CZADRÓW

12.06.2023 r. - OLSZYNY, JAWISZÓW

13.06.2023 r. - LIPIENICA, DOBROMYŚL, GORZESZÓW

14.06.2023 r. - KOCHANÓW, KRZESZÓWEK 

15.06.2023 r. - SZAROCIN

16.06.2023 r. - NOWA BIAŁKA, OGORZELEC

19.06.2023 r. - LESZCZYNIEC

20.06.2023 r. - PISARZOWICE

21.06.2023 r. - CZARNÓW, RĘDZINY

22.06.2023 r. - KRZESZÓW (ul. Michała Willmanna, ul. Cysterska, ul. Nadrzeczna, ul. Kalwaria, ul. Św. Jadwigi Śląskiej, ul. Sądecka)

23.06.2023 r. - KRZESZÓW: (ul. Opata Bernarda Rosy, ul. Michała Englera, ul. Piotra Brandla, ul. Sportowa, ul. Cicha, ul. Maksymiliana Brokoffa, ul. Betlejemska)

26.06.2023 r. - KRZESZÓW (ul. Księcia Bolka I, ul. Św Jana Nepomucena, ul. Zielna, ul. Św. Anny)

27.06.2023 r. - KRZESZÓW (ul. Benedyktyńska, ul. Św. Józefa, ul. Osiedle, ul. Loretańska, ul. Baltazara, ul. Melchiora, ul. Kacpra, ul. Podklasztorze ul. Młyńska, Plac Jana Pawła II)

 


WAŻNE:

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, kafelki, regipsy jak również części samochodowe, kosiarki spalinowe, odpady ogrodowe ulegające biodegradacji oraz odpady zmieszane. Prosimy o nie wystawianie jakichkolwiek odpadów pochodzących z działalności gospodarczej.

UWAGA!!! Odbiór odpadów odbywać się będzie w godzinach 6:00 – 13:00. Odpady należy zdeponować w rejonie pojemnika na odpady zmieszane z uwzględnieniem miejsca do sprawnego ich załadunku, w dniu poprzedzającym odbiór (w innym wypadku odpad nie zostanie odebrany).

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.