Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zarządzenie Nr 51/2023 w sprawie ogłoszenia konkursu na Dyrektora Przedszkola Publicznego w Krzeszowie.

Zarządzenie Nr 51/2023
 
Wójta Gminy Kamienna Góra
z dnia 23 maja 2023 r.

 

w sprawie ogłoszenia konkursu na Dyrektora Przedszkola Publicznego w Krzeszowie

 

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz.U.2023.40 z późn. zm.),  art. 63 ust. 1 i 10  ustawy  z dnia  14 grudnia  2016 r.  Prawo  oświatowe  (Dz.U.2023.900),  oraz  §  1 Rozporządzenia  Ministra  Edukacji  Narodowej  z dnia  11 sierpnia  2017 r.  w  sprawie  regulaminu  konkursu  na  stanowisko  dyrektora  publicznego  przedszkola,  publicznej  szkoły podstawowej,  publicznej  szkoły  ponadpodstawowej  lub  publicznej  placówki  oraz  trybu  pracy  komisji konkursowej (Dz.U.2021.1428), zarządzam co następuje: 

 

§ 1. Ogłaszam  konkurs  na  Dyrektora  Przedszkola  Publicznego  w Krzeszowie  z siedzibą:  Krzeszów  ul. Betlejemska 1A, 58-400 Kamienna Góra. 

§ 2. Ogłoszenie  o konkursie  na  stanowisko,  o którym  mowa  w §  1 stanowi  załącznik do niniejszego zarządzenia. 

§ 3. Ogłoszenie  o konkursie  zamieszcza  się  na  stronie  internetowej  Gminy  Kamienna  Góra, w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kamienna Góra oraz na urzędowej tablicy ogłoszeń. 

§ 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania. 
  
   
Wójt Gminy 
Patryk Straus 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.